Pomocnik montera rusztowań – Niemcy

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą Kraków

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Oferujemy
·        Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji
·        Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
·        Możliwość uzyskania rodzinnego w Niemczech – Kindergeld
·        30 dni urlopu
·        Regularne zjazdy do Polski
·        Zakwaterowanie na koszt firmy (pokoje 2 osobowe)
·        Przejazdy firmowym busem (kwatera – budowa)
·        Dodatkowe ubezpieczenie w razie wypadku przy pracy
·        Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą
·        Ciągłość zatrudnienia - długoletnie projekty
·        Umowę o pracę + aneks do umowy, mówiący o oddelegowaniu pracownika za granicę
Oczekiwania
·        Umiejętność pracy w zespole
·        Chęć do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki
·        Chęć zdobycia nowych doświadczeń
·        Zdolność do pracy wysokości
·        Mile widziane prawo jazdy
·        Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
Zadania
·        Montaż i demontaż rusztowań na budowach
·        Prace pomocnicze związane z montażem rusztowań
·        Załadunek i rozładunek rusztowań na budowie
W CV należy zawrzeć poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, przez ENPA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, al. Słowackiego 39/1, w celach rekrutacyjnych.” Informujemy wszystkich kandydatów, że administratorem danych jest ENPA Sp. z o.o. z siedzibą Krakowie, al. Słowackiego 39/1. Dane osobowe gromadzone przy pomocy dokumentów aplikacyjnych przetwarzane będą w celach związanych z uczestnictwem w procesach rekrutacyjnych. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 124... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry